Nagsulti sa German pinaagi sa Skype

> Mga forum > German Forum Games ug German Practice > Nagsulti sa German pinaagi sa Skype

WELCOME SA ALMANCAX FORUMS. MAHITAWAN NIMO ANG TANANG IMPORMASYON NGA IMONG PANGITAON BAHIN SA GERMANY UG ANG GERMAN NGA PINULONGAN SA ATONG MGA FORUM.
    artipisyal
    Partisipante

Kung adunay gusto, palihug idugang ako. Sa gabii, mahimo namon mahisgutan ang bahin sa tema nga among nahibal-an (kasagaran ang mga tema sa Deutsche welle ball).

Level B1, dili maayo ang akong pagsulti. Nakig-istorya ako sa mga estranghero niining paagiha, apan nagtuo ako nga mas maayo nga makig-istorya sa mga higala sa Turkey tungod sa kalainan sa panahon ug usahay mga problema sa skype.

3,14
    Partisipante

–> Allah rızası her şeyden daha önemlidir. Sana Allah için yardım etmeyi isterim, fakat zamanım çok kısıtlı olduğu için nasıl yardımcı olabileceğim bilmiyorum. Bu arada cinsiyetiniz nedir? Sizi ekleyebimem için önce bunu bilmem lazım. Zira ben bayanın bayanla, erkeğin de erkekle konuşmasını tercih ederim. Karşı cinsle yalnız kalmamamız bize Peygamber Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) tarafından öğüt ediliyor. (Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed)

artipisyal
    Partisipante

Ako usa ka pribado.

3,14
    Partisipante

–> O halde ekliyorum kardeş. :)

3,14
    Partisipante

–> Arkadaşla skypedan birkaç defa görüştük. Verimli geçti, umarım yardımcı olabilmişimdir.

kenkogs
    Partisipante

kenkogs1 Ako sa lebel sa a2

Pagpakita og 5 ka tubag - 1 hangtod 5 (5 ka kinatibuk-an)
  • Aron makatubag niini nga hilisgutan Kinahanglan ka nga naka-log in.